O Niepublicznym Przedszkolu „Urwis” w Pułtusku

Niepubliczne Przedszkole „Urwis” to ceniona, dynamicznie rozwijająca się placówka opiekuńczo-wychowawcza. Nieprzerwanie od 2003 roku wspieramy rodziców w wychowawczym trudzie – przejmując opiekę nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat.

Mamy świadomość, że okres przedszkolny jest niezwykle istotnym etapem w życiu każdego malucha, dlatego też szczególną uwagę przykładamy do wspomagania rozwoju naszych podopiecznych. Zapewniamy bogaty, zróżnicowany program dydaktyczny, który obejmuje zajęcia rozrywkowe, zabawę, naukę oraz ćwiczenia ruchowe. Dzięki precyzyjnie opracowanemu harmonogramowi dnia nasze maluszki przyzwyczajają się do codziennej rutyny – jednocześnie czując się komfortowo i bezpiecznie.

Co nas wyróżnia?

• Dogodne warunki – dla naszych przedszkolaków przygotowaliśmy przestronne, przytulne sale dydaktyczne, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa.
  • Atrakcyjna oferta – u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Ustalamy stałą opłatę za pobyt dzieci, która uwzględnia jedzenie, wszystkie zajęcia oraz dodatkowe atrakcje.
  • Nowoczesna edukacja – nasza wykwalifikowana kadra pedagogów nieustannie uczestniczy w szkoleniach, zapoznając się z nowoczesnymi metodami edukacyjnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas zajęcia były interesujące i różnorodne.
  • Pełnowartościowe posiłki – szczególną uwagę przykładamy do wyżywienia dzieci. Serwowane w naszym Przedszkolu posiłki są odpowiednio zbilansowane oraz przygotowane ze świeżych, pochodzących z kontrolowanych upraw składników.

Zapraszamy!