Opłaty

W naszym Przedszkolu czesne wynosi tylko 600 złotych. Dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego - 1 zł. Jest to całkowity koszt pobytu dziecka w przedszkolu. W czesne wchodzi dodatkowo całkowite wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek), wszystkie zajęcia dodatkowe, koncerty, teatrzyki, lekcje żywej przyrody i inne atrakcje. W skład czesnego wliczona jest również wyprawka (podręczniki, środki dydaktyczne) oraz upominki na "Mikołajki". Przedszkole zapewnia pościel dla dzieci leżakujących.

Zajęcia dodatkowe w ramach czesnego:

• 3 – latki (zajęcia grupowe)
    • integracja sensoryczna/kinezjilogia edukacyjna

świnka skarbonka

• 4-latki (zajęcia grupowe)
    • język niemiecki
    • integracja sensoryczna/kinezjologia edukacyjna
  • 5 i 6 – latki
    • język niemiecki
    • integracja sensoryczna/kinezjologia edukacyjna
    • szachy

Dodatkowo w ramach zajęć co jakiś czas organizowane jest „Kuchcikowo”. Dodatkowo płatne ubezpieczenie oraz wycieczki autokarowe.

Odliczenia za dni nieobecne:

W naszym przedszkolu odliczamy po 10 zł dziennie, za każdy dzień począwszy od 11 dnia nieobecności. Do dnia 10 nie ma żadnych odliczeń. Dni nieobecne sumują się z całego miesiąca.